Onderzoekers

Lies D’haese (Universiteit Gent)
lies.dhaese@ugent.be
09/264 69 75

Laura Emery (Universiteit Antwerpen)
laura.emery@uantwerpen.be
03/265 53 23

Tina Goethals (Universiteit Gent)
tina.goethals@UGent.be
09/331 03 05

Heleen Huysentruyt (Universiteit Antwerpen & Vrije Universiteit Brussel)
Heleen.Huysentruyt@uantwerpen.be
Heleen.Huysentruyt@Vub.ac.be
03/265 53 23
02/614 82 30

Eline Jammaers (Universiteit Hasselt)
eline.jammaers@uhasselt.be
011/26 86 73

dr. Joz Motmans (Universiteit Antwerpen)
joz.motmans@uantwerpen.be
03/265 59 61

Nico Steegmans (Universiteit Hasselt)
nico.steegmans@uhasselt.be
011/26 86 65 – 03/265 59 56

Sébastien van Damme (Universiteit Antwerpen)
sebastien.vandamme@uantwerpen.be
03/265.59.24

Hannelore Roos (Universiteit Hasselt)
hannelore.roos@uhasselt.be
011/26.86.92

dr. Jogchum Vrielink (Katholieke Universiteit Leuven)
jogchum.vrielink@law.kuleuven.be
0486/79 67 27